درباره من

دکتر مهدی آنت 

دکتر مهدی آنت، متولد 1358 در شهر کرمانشاه می‌باشد. او تحصیلات خود را در تهران آغاز نموده و در حال حاضر مدرک دکترای علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی را دارد.

اولین تجربه کاری دکتر آنت، در ۱۴ سالگی، در یک مغازه پارچه فروشی در تهران شروع شد و سپس در سال 1377 به عنوان تعمیرکار برج مخابراتی به کار خود ادامه داد.

مهدی آنت در آن دوران به طور همزمان به کار بازاریابی نیز مشغول بوده و در سال 1388 توانست شرکت ارائه خدمات موبایل و کامپیوتر را تاسیس نماید. 

در سال ۱۳۹۴ شرکت قرن بیست و یکم را راه اندازی کرد و در اوایل ۱۳۹۵، دو برند vastmlm و تجارت قرن بیست و یکم را به طور رسمی ثبت کرده است. 

ایشان در حال حاضر مدیریت عامل هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم را با کلیه زیر مجموعه هایش برعهده دارد.

مهدی آنت
مهدی آنت
  • دکترای علوم سیاسی
  • مدیرعامل هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم
  • مدرس فنون مذاکره و اصول موفقیت
  • موسس شبکه اجتماعی ایتوک
  • شخصیت شناس
  • هیپنوتراپ
  • بازاریاب شبکه ای
  • مدیر برند وست ویژن
مهدی آنت
مهدی آنت

فعالیت حرفه ای

خدمات ارزنده

دکتر مهدی آنت کار خود را با تاسیس شرکت ارائه دهنده خدمات موبایل و کامپیوتر آغاز کرده است.

مهدی آنت با تاسیس شرکت هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم در سال 1394 به کار خود ادامه داد. 

همچنین در اواخر سال ۱۳۹۵،یک مرکز پرورش زنبور عسل با رعایت استانداردهای جهانی، به منظور استحصال ژل رویال، توسط آقای آنت راه اندازی شد.

دکتر مهدی آنت در سال ۱۳۹۷ با ثبت نهایی برند وست ویژن و ارائه محصول طبیعی و ارگانیک ژل رویال، به نام هلسا که حاصل تلاش‌های زیادی بود، خدمتی دیگر به تمام مردم دنیا رساند.

یکی دیگر از خدمات ارزنده آقای آنت، بنیانگذاری پلتفرم ایتوک می‌باشد. ایتوک یک شبکه اجتماعی ایرانی است، که تقریبا تمام امکانات اساسی یک شبکه اجتماعی را دارا می‌باشد. 

درباره هلدینگ

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

شرکت تجارت قرن بیست و یکم، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ژل رویال ارگانیک و تازه در کشور می‌باشد.

این مجموعه، با انگیزه ایجاد تحولی مثبت در زندگی مردم و فراهم سازی بستری برای  آموزش افراد و متفاوت، در راستای روش‌های بین المللی بازاریابی شبکه‌ای است، تا همه افراد بتوانند وقت و انرژی خود را در پیشبرد شغل مورد علاقه خود صرف کرده و در عین حال به عنوان شریک و همکار تجاری وست ویژن شناخته شوند.

تجارت قرن بیست و یکم، مفتخر است که به عنوان اولین شرکت که توانایی تولید ژل رویال بدون ترکیبات شیمیایی و با اندک فرآورده‌های زنبور عسل به صورت تازه و ارگانیک و نیز ارسال آن بدون نیاز به محفظه های مخصوص از طریق پست، شناخته می شود.

آقای آنت در توصیف اهداف خود، این جمله را خاطر نشان می کند:

"ما از مردم می‌خواهیم که سلامت و ثروتمند زندگی کنند و برای بدست آوردن آن سخت بکوشند و با تمام وجودمان در پیمودن این مسیر سخت، اما لذت بخش به آن‌ها کمک می‌کنیم.

مهدی آنت
مهدی آنت

مدارک و گواهینامه ها

گواهینامه های اخذ شده

شرکت ها

شرکت های تاسیس شده