جلوگیری از زگیل تناسلی با معجون آراکسا!

آراکسا مهدی آنت

معجون آراکسا از ابداعات دکتر مهدی آنت و خانم زهره فرمانروا می‌باشد. دکتر آنت برای پیشگیری از زگیل تناسلی، این معجون را با برند وست ویژن تهیه و تولید کرده است. این معجون بر پایه ژل رویال ارگانیک ساخته شده است.

زگیل تناسلی یک توده رشد کرده بدون درد در پوست اندام تناسلی، واژن، دهانه رحم، مقعد و پوست بیضه می‌باشد. زگیل‌های تناسلی به رنگ پوست بوده و به شکل برآمدگی نرم و گوشت مانند می‌باشند که شبیه به یک گل کلم کوچک به نظر می‌رسد.

برخی از آن‌ها بزرگ، برخی کوچک، برخی صاف و برخی دیگر برآمده می‌باشند. گاهی فرد تنها به یک زگیل و گاهی به چندین عدد از آن‌ها مبتلا می‌شود. به منظور کسب اطلاعات از این بیماری، در ادامه، با ما باشید.

زگیل تناسلی چیست؟

این بیماری در دسته عارضه‌های عفونی که عامل بیماری زایی آن یک نوع ویروسDNA دار است، قرار می‌گیرد HPV یا همان ویروس پاپیلومای انسانی عامل ایجاد زگیل در ناحیه تناسلی می‌باشد. اصلی‌ترین راه انتقال ویروس HPV تماس مستقیم پوست با آن است که در بسیاری از موارد بر اثر مقاربت جنسی این اتفاق می‌افتد.

امروزه به سبب تغییر در الگو و عادات جنسی و پایین آمدن سن افراد به هنگام داشتن رابطه جنسی، میانگین سنی شیوع زگیل تناسلی نیز بسیار پایین آمده و می‌توان گفت به سن 12 سال رسیده است. باید در نظر داشت که بروز این بیماری حتی در کودکان هم امکان پذیر است. علل وقوع آن در کودکان ممکن است تماس پوست با دست آلوده به ویروس یا تجاوز جنسی باشد.

بهبود علائم زگیل تناسلی با معجون آراکسا

زگیل‌ها معمولا زائده‌هایی برجسته و توپر هستند که بافت سفتی دارند و عموماً در ناحیه تناسلی و مقعد بوجود می آیند. ممکن است زگیل‌های تناسلی به صورت تکی در نواحی مذکور پراکنده شده باشند یا به شکل خوشه‌ای در کنار یکدیگر در یک نقطه مستقر شده باشند.

به طور معمول زگیل‌ها هم رنگ پوست می‌باشند اما در برخی از افراد دیده شده که امکان تیره یا روشن‌تر بودن زگیل نیز وجود دارد. چنانچه فرد با فرد دیگری که به ویروس HPV آلوده است، رابطه جنسی دهانی داشته باشد، محتمل است که نواحی دهان، لب، زبان و حتی گلو به زائده‌های زگیل مانند مبتلا شود.

احتمال دارد شخص در محل تشکیل زگیل‌های احساس خارش و سوزش داشته باشد. به علاوه خروج ترشحات از زگیل‌ها نیز محتمل است. در صورتی که زگیل‌ها در مسیر مجاری ادراری مستقر شده باشند، ممکن است خونریزی، درد و انسداد مجاری ادراری را به همراه داشته باشند.

معجون آراکسا یک محصول کاملا گیاهی و بسیار موثر است که با ترکیبات خاصی که از ژل رویال در آن وجود دارد می تواند در کنترل علائم زگیل تناسلی نقش موثری داشته باشد. این محصول به دلیل وجود مواد مغذی و انواع ویتامین‌ها در بالا بردن ایمنی بدن در برابر ابتلا به ویروس‌ HPV بسیار تاثیر گذار است.

.بیشتر بخوانید:

مهدی آنت سازنده محصولات سلامتی

جلوگیری از بروز انواع زگیل تناسلی با معجون آراکسا

زگیل‌های تناسلی دارای انواع مختلفی می‌باشند. درمان مورد نیاز برای هر یک از انواع این بیماری، به اندازه و نوع زگیل وابسته است. همه انواع زگیل تناسلی، توسط یک ویروس مشابه به نام ویروس HPV به وجود می‌آیند. این ویروس تحت عنوان کوندیلوما نیز شناخته می‌شود. این زگیل به شکل توده‌های رشد کرده به رنگ پوست می‌باشد که در داخل یا اطراف اندام تناسلی قرار می‌گیرد.

بیشتر انواع زگیل‌های تناسلی، بدون درد بوده و به صورت خوشه‌ای نمایان می‌شوند. اگر از چنین زگیل‌هایی رنج می‌برید، باید قبل از داشتن یک رابطه جنسی، آن‌ها را درمان کنید، چون این بیماری به شدت واگیردار بوده و به دیگران از طریق تماس پوستی انتقال پیدا کند.

زگیل‌های تناسلی معمولا نرم و مرطوب هستند و به صورت گروه‌های سه تا چهارتایی نمایان می‌شوند. توجه داشته باشید که شکل آن‌ها در افراد مختلف متفاوت است. برخی افراد تنها دارای یک یا دو زگیل هستند در حالی که در برخی دیگر، این زگیل‌ها رشد بیشتری پیدا کرده و تعداد آن‌ها به صورت گروه‌های مجزا، افزایش می‌یابد. معجون آراکسا با تاثیرگذاری قوی بر روی انواع زگیل تناسلی از بروز این بیماری به صورت شدید جلوگیری می‌کند و در بهبود این بیماری به فرد کمک بسیاری می‌کند.

معجون آراکسا دکتر مهدی آنت

زگیل تناسلی در زنان

انواع مختلفی از زگیل‌های تناسلی وجود دارند که می‌توانند زنان را تحت تاثیر قرار داده و در داخل یا اطراف واژن، دهانه رحم، مقعد یا در نزدیکی گردن رحم نمایان شوند. این زگیل‌ها اغلب بسیار کوچک بوده و گاهی با چشم دیده نمی‌شوند. زگیل‌های داخل واژن یا مقعد می‌توانند باعث بروز درد شوند ولی گاهی نیز هیچ علائمی را به دنبال ندارند.

زگیل تناسلی در مردان

زگیل‌های تناسلی در مردان به اندازه زنان، شایع نمی‌باشد. این زگیل‌ها اغلب در نوک آلت تناسلی پدیدار می‌شوند، ولی گاهی برخی از آن‌ها نیز می‌توانند در اطراف مقعد، به خصوص در زمان انتقال بیماری از طریق رابطه جنسی، نمایان شوند. بیشتر انواع این زگیل‌ها، بعد از ابتلا به عفونت در یک دوره دو تا سه ماهه، آشکار می‌گردند.

اگر فکر می‌کنید دچار عفونت شده اید، باید به منظور اجتناب از عوارض جانبی و جهت پیشگیری از انتقال عفونت به شریک جنسی تان، تحت آزمایش قرار بگیرید. تقریبا در نیمی از موارد، زگیل تناسلی در شفت آلت تناسلی، اغلب در زیر پوست ختنه گاه نمایان می‌شوند.

معجون آراکسا برای همه افراد مناسب است و اصلا محصول جنسیتی نیست و می‌تواند این بیماری را در همه افراد از بین ببرد.

تشخیص زگیل تناسلی

زگیل‌های تناسلی اغلب از روی شکل ظاهری شان تشخیص داده می‌شوند. گاهی اوقات انجام یک نمونه برداری، الزامی می‌باشد.

تست پاپ( Pap)

در زنان، انجام منظم تست‌های لگنی و تست‌های پاپ، حائز اهمیت است. این تست‌ها می‌تواند به تشخیص تغییرات واژنی و لگنی ایجاد شده توسط زگیل‌های تناسلی یا علائم اولیه سرطان لگن، کمک کند.

در طول تست پاپ، دکتر زگیل تناسلی، از یک دستگاه به نام اسپکولوم، برای باز نگه داشتن واژن و رحم استفاده می‌کند. وی سپس یک ابزار دارای دسته بلند را به منظور جمع آوری نمونه کوچکی از سلول‌ها از گردن رحم، مورد استفاده قرار می‌دهد. این سلول‌ها جهت یافتن ناهنجاری‌های موجود، در زیر میکروسکوپ، مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

تستHPV

تنها انواع معدودی از HPV واژنی به سرطان لگن، ارتباط دارند. یک نمونه از سلول‌های لگنی، در طول تست پاپ جمع آوری می‌شوند. این سلول‌ها به منظور شناسایی گونه‌های اچ پی وی عامل سرطان، تحت آزمایش قرار می‌گیرند.

این تست، اغلب در زنان 30 سال به بالا مورد استفاده واقع می‌شود. این روش در زنان جوان‌تر، معمولا مفید نمی‌باشد، چون اچ پی وی اغلب در زنان واقع در این رده سنی، بدون نیاز به درمان، رفع می‌گردد.

آزمایش خون

در کنار دو پروسه تشخیصی فوق، یکی دیگر از روش‌های تشخیص این عارضه که هم برای مردان و هم زنان قابل انجام است، روش مولکولی نام دارد. روش مولکولی بسیار بالایی داشته و قادر است به طور دقیق ابتلا یا عدم ابتلا فرد به ویروس پاپیلومای انسانی را مشخص کند.

.بیشتر بخوانید:

تقویت ریشه مو با شامپو میرار

آیا با وجود زگیل تناسلی می‌توان رابطه داشت؟

اگر نگران ابتلای شریک زندگی‌تان به این بیماری هستید و می‌پرسید آیا با وجود زگیل تناسلی می‌توان رابطه داشت؟ در پاسخ باید بگوییم ابتدا باید با همسرتان در خصوص این مساله صحبت کنید و او را در جریان مسری بودن زگیل تناسلی بگذارید. ممکن است ترجیح دهید ابتدا بیماری را درمان کنید و در طی این دوره رابطه جنسی نداشته باشید.

در غیر اینصورت لازم است حتماً از کاندوم استفاده کنید تا خطر عفونی شدن را تا حد زیادی کاهش دهید. همچنین تحت نظر یک پزشک متخصص قرار بگیرید تا برای درمان به شما کمک کند. معمولاً با روش‌هایی از قبیل کرایوتراپی یا فریز کردن، استفاده از کرم‌های مخصوص یا مایع می‌توان برای از بین بردن این ضایعات پوستی اقدام کرد.

راه‌های انتقال زگیل تناسلی

معمول‌ترین راه انتقال این بیماری که تقریبا تمامی مردم از آن آگاه هستند، داشتن رابطه جنسی با فرد آلوده به ویروس می‌باشد. همچنین تفاوتی ندارد که مرد آلوده باشد یا زن. در شرایط نرمال احتمال آلوده هر جنسیت یکسان است.

اما فاکتورهایی وجود دارد که یک فرد را در قیاس با فردی دیگر به میزان بیشتری در معرض خطر ویروس HPV قرار می‌دهد. این موارد عبارتند از:

  • کسانی که در حوزه فعالیت‌های جنسی بسیار اکتیو می‌باشند و شریک‌های جنسی متعددی دارند.
  • کسانی که بدون پایبندی به اصول اخلاقی با هر شخصی بدون آن که شناختی از او داشته باشد، رابطه جنسی برقرار می‌کند.
  •  کسانی که در دوره سنی بین 12 تا 35 سال هستند؛ زیرا افراد در این مقطع زمانی به لحاظ جنسی بسیار فعال هستند.
  • افرادی که به طور بی‌رویه استعمال دخانیات دارند و مشروبات الکلی مصرف می‌کنند.
  •  افراد یا بیمارانی که سیستم ایمنی بدنشان بسیار ضعیف است. همچون بیماران مبتلا به ایدز.
  •  افرادی که رابطه جنسی محافظت نشده‌ای دارند.
  •  کسانی که به دیگر بیماری‌های آمیزشی دچار هستند.

معجون آراکسا مهدی آنت

پیشگیری از ابتلا به زگیل تناسلی با معجون آراکسا

در کنار مصرف روزانه معجون آراکسا، استفاده از واکسن‌های HPV که گارداسیل نیز نامیده می‌شود، می‌تواند از مردان و زنان در برابر رایج‌ترین گونه‌های زگیل و همچنین گونه‌های مرتبط با سرطان دهانه رحم نیز محافظت نماید. همچنین واکسنی بنام سرواریکس نیز موجود می‌باشد. این واکسن از فرد در برابر سرطان دهانه رحم حفاظت نموده ولی سد دفاعی در برابر زگیل‌های تناسلی محسوب نمی‌شود.

افراد بالای 45 سال می توانند واکسن HPV را دریافت نمایند. این واکسن برای افراد 9 سال نیز تجویز می شود. این واکسن در یک سری شامل دو یا سه شات بر حسب سن بیمار، تزریق می شود. هر دو نوع واکسن باید قبل از اینکه فرد وارد رابطه جنسی شده باشد، تزریق شود، چون بیشترین تاثیر آن‌ها زمانی است که فرد هنوز در معرض اچ پی وی قرار نگرفته است.

اگر به صورت منظم و مداوم از معجون آراکسا استفاده نمایید می‌توانید درصد احتمال ابتلا به این ویروس را بسیار پایین بیاورید. ژل رویال به کار رفته در معجون آراکسا به عنوان یکی از مواد طبیعی بی نظیر شناخته شده در دنیا برای بهبود بیماری‌های ویروسی بشمار می‌آید.

.بیشتر بخوانید:

درباره هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم و فعالیت‌های آن بیشتر بدانید!

بهبود زگیل تناسلی با معجون آراکسا

به طور کلی اگر زگیل تناسلی شما، باعث ایجاد درد نشده است، نیاز به درمان، الزامی نمی‌باشد. ولی اگر احساس خارش، سوزش و درد می کنید،  یا اگر نگران پخش شدن و گسترش یافتن عفونت هستید، پزشک می تواند شما را در درمان این بیماری با استفاده از دارو یا در برخی  موارد، جراحی، یاری رساند.اگر به دنبال راه‌های غیر شیمیایی هستید، معجون آراکسا به عنوان یک مکمل طبیعی و ارگانیک در بهبود زگیل تناسلی نقش تاثیر گذاری دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *