معجون ریپاری، تقویت کننده کبد!

معجون ریپاری تقویت کننده کبد دکتر آنت

معجون ریپاری از نوآوری‌ها و ابداعات دکتر مهدی آنت و خانم زهره فرمانروا می‌باشد. این معجون به دلیل ترکیبات ویژه‌ای که از ژل رویال در آن به کار رفته است، به عنوان مکملی تقویتی برای کبد و صفرا و همچنین جهت بازسازی و ترمیم کبد کاربرد اساسی دارد.

معجون ریپاری به صورت تخصصی برای تقویت کبد و کیسه صفرا تهیه شده است. این معجون چربی کبد را کاهش می‌دهد و مجاری کبدی و کیسه صفرا را باز می‌کند و خنک کننده کبد می‌باشد. همچنین باعث بهبود سیروز کبدی و برطرف شدن کیست‌های کبدی و کلیوی می‌شود. مصرف معجون ونوم همراه با شربت ویتا و معجون ریپاری، می‌تواند بالاترین تأثیر در این پروسه را داشته باشد.

از دیگر تأثیرات این معجون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رقیق کننده و کاهش غلظت خون، شفاف کننده رنگ پوست، کاهش مشکلات پوستی (ضد جوش، ضد لک‌های قهوه‌ای، ضد خارش، جلوگیری از خال‌های گوشتی)، کاهش ورم شکم، جلوگیری از سنگ کیسه صفرا و سنگ کلیه و … .

کارکرد کبد چیست؟

کبد در سمت راست بدن قرار دارد، دقیقا زیر قفس دنده. کبد سم زدای طبیعی بدن است. صفرا را برای هضم سالم غذاها تولید می‌کند. یک کبد سالم تقریباً هر آنچه را که شخص با آن روبرو می‌شود، سم‌زدایی می‌کند. هنگامی‌که کبد بیمار می‌شود، بدن نمی‌تواند مواد سمی‌ را سم زدایی کند چون ممکن است باعث بیماری‌های جدی شوند یا خطر ‌‎ابتلا به سرطان را افزایش دهند.

البته شواهد ‌‌‌اندکی برای تأیید‌ این امر وجود دارد. اما با گذشت زمان، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی می‌تواند به کبد آسیب برساند. به عنوان مثال، نوشیدن الکل و یا مصرف بیش از اندازه غذاهای فراوری شده یک روش شناخته شده برای از بین بردن عملکرد کبد به مرور زمان است.

.مقاله شربت ونوم و تاثیر آن بر بهبود سنگ کلیه! در وبلاگ دکتر آنت

چرا تقویت کبد با معجون ریپاری لازم است؟

کبد یکی از اعضای اصلی بدن است که وظیفه پاکسازی خون را برعهده دارد. اگر کبد دچار مشکل شود استفاده از روش‌های سم زدایی تاثیر چندانی ندارد به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه کبد دچار بیماری شود از روش‌های سم زدایی برای تقویت استفاده کنید. برای پاکسازی کبد یکی از مهم‌ترین نکات، زمان انجام این کار است. توصیه می‌شود پاکسازی کبد را به طور سالیانه یا به‌طور ماهانه انجام دهید زیرا در غیر این صورت می‌تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. یکی از موثرترین شیوه‌ها استفاده روزانه از معجون بی‌نظیر ریپاری است. این معجون دارای ترکیبات معدنی است و برای پاکسازی کبد بسیار موثر است. همچنین به تقویت کبد کمک شایانی می‌کند.

استفاده از رژیم‌های پاکسازی کبد، می‌تواند به بروز سوء تغذیه به ویژه در بین کودکان و زنان باردار و افراد دیابتی شود. به علاوه پیروی از این رژیم‌ها به طور دائم می‌تواند به روده‌ی شما آسیب بزند. استفاده از روش‌های سم زدایی نمی‌تواند جایگزین روش‌های پزشکی شود و در صورت استفاده نکردن از روش‌های پزشکی استفاده از این روش‌های پاکسازی کبد تاثیر چندانی ندارد.

بیماری‌هایی کبدی و تاثیر معجون ریپاری در تقویت کبد

برای تقویت کبد لازم است که بیماری‌های کبد را بیشتر بشناسیم. برخی از مهم‌ترین بیماری‌هایی که ممکن است کبد دچار آن شود و می‌توان با استفاده از معجون ریپاری از بروز آن‌ها پیشگیری کرد عبارتند از:

بهبود سيروز كبدی با معجون ریپاری

در اين بيماری، بافت‌های جوشگاه (بافت فیبری که به دنبال آسیب به وجود می‌آید) جایگزین بافت سالم و طبیعی می‌شود و جریان خون را در درون کبد مختل می‌کند و از کارکرد طبیعی آن جلوگیری می‌نماید. با اضافه کردن معجون ریپاری به برنامه‌ی غذایی خود می‌توان به منظم کردن جریان خون پرداخت و از بروز اختلالات مربوط به کبد جلوگیری کرد. سیروز کبد، هزینه‌های زیادی را به بیمار و جامعه تحمیل می‌کند.

جلوگیری از كبد چرب با معجون ریپاری

یکی از ویژگی‌های اصلی معجون ریپاری تصفیه و پاکسازی کبد از چربی‌های مضر است که همچنین از بروز علائم و نشانه‌های کبد چرب نیز جلوگیری می‌کند. کبد چرب غیر الکلی یک التهاب کبدی است که در اثر تجمع بیش از اندازه چربی در بافت کبد ایجاد می‌شود. در این بیماری تجمع بیش از حد چربی در کبد، گاهی باعث اختلال در فعالیت طبیعی بافت کبد می‌گردد که می‌تواند سیر پیشرونده پیدا کند و باعث نارسایی کبد و یا سیروز کبدی گردد.

معجون ریپاری دکتر آنت بنر محصول

تاثیر معجون ریپاری بر هپاتيت

به التهاب و ورم کبد، هپاتیت گفته می‌شود. عوامل مختلفی از جمله ابتلا به ویروس‌های هپاتیت A، B، C ، D، E، داروها، سموم، الکل باعث هپاتیت می‌شوند. معجون ریپاری با خاصیت سم زدایی که دارد اجازه تاثیر ویروس‌ها بر روی کبد را نمی‌دهد و کبد همیشه از هجوم ویروس‌ها در امان می‌ماند. هپاتیت ویروسی یکی از عوامل مهم مرگ زودرس انسان می‌باشد. براساس تخمین سازمان بهداشت جهانی 385 میلیون ناقل هپاتیت B و 170 میلیون ناقل هپاتیت C در جهان وجود دارد و سالانه بیش از یک میلیون مورد مرگ در اثر هپاتیت اتفاق می‌افتد.

کاهش علائم زردی يا يرقان با معجون ریپاری

گاه پوست نوزادان به زردی می‌گراید، كه به زردی نوزادی معروف است. علت ایجاد رنگ زرد همانی است كه باعث سایر شكل‌های یرقان می‌شود، یعنی غلظت رنگدانه صفراوی بیلی روبین بیش از اندازه طبیعی است و در پوست و سفیدی چشمان ظاهر می‌شود. بیلی روبین نتیجه شكسته شدن هموگلوبین است و افزایش غیر طبیعی آن در خون نشانه اختلال در كاركرد كبد، طحال یا كیسه صفرا است.

در برخی بیماری‌ها، این رنگدانه در خون تجمع یافته و سبب زردشدن رنگ پوست می‌شود، برخی شرایط احتمالی که سبب بروز این وضعیت می‌شوند عبارتند از: هپاتیت، انسداد یا ناهنجاری در مجاری صفراوی، و برخی ازانواع كم خونی. معجون ریپاری صفرا را نیز تصفیه می‌کند و از غلظت خون نیز چلوگیری می‌کند.

بهبود لکه‌های کبدی با معجون ریپاری

از نظر پزشکی به این بیماریLENTIGO   یا لکه‌های پیری می‌گویند. لکه‌های قهوه‌ای روشن یا تیره‌ای که روی صورت یا پشت دست‌ها ظاهر می‌شوند و شبیه کک و مک بزرگ است که اندازه آن‌ها شاید به 2.5 سانتیمتر هم برسد. معجون ریپاری همچنین شما را از انواع لکه‌های پوستی در امان می‌دارد و برای خارش و عفونت پوستی بسیار تاثیر گذار است.

کمک به بهبود سرطان كبد با معجون ریپاری

تومورهای کبد که گاهي خوش خیم و گاه بدخیم هستند. معجون ریپاری یک مکمل قوی جهت ترمیم و بازسازی و تقویت کبد می‌باشد و به صورت تخصصی برای تقویت کبد و کیسه صفرا تهیه شده است. این معجون چربی کبد را کاهش می‌دهد و مجاری کبدی و کیسه صفرا را باز می‌کند و خنک کننده کبد می‌باشد. همچنین باعث بهبود سیروز کبدی و برطرف کننده کیست‌های کبدی و کلیوی می‌شود.

علائمی که نشان می‌دهد، کبد در خطر است و باید با معجون ریپاری پاکسازی شود!

هر آنچه مانع عملکرد کبد یا رشد مجدد سلول‌های آن پس از آسیب دیدگی ‌شود، ممکن است زندگی فرد را در معرض خطر قرار دهد. به عنوان مثال زمانی که کبد به ‌درستی کار نمی‌کند، به علت تجمع بیلی‌ روبین در خون که یک ماده زردرنگ است، پوست و سفیدی چشم زرد می‌شود. معجون ریپاری با تقویت کبداز آسیب‌ها و کارکرد نادرست آن پیشگیری کرده و در پاکسازی آن از سموم نقش مهمی ایفا می کند.

هشدارهایی که بدن، از ناسالم بودن کبد می‌دهد:

1. درد شکمی نشانه بیماری کبدی

احساس سوزش یا درد شکم، ورم یا درد در یک چهارم فوقانی راست شکم نشانه مشکل کبدی است. کبد بیشتر محفظه شکم را پر می‌کند و در سمت راست شکم قرار دارد. در صورت ملتهب بودن، می‌توانید آن را حس کنید.

2. خارش پوست

این مشکل یکی از نشانه‌‌های التهاب مجاری صفراوی اولیه است. این یک بیماری مزمن که مجاری صفرا در کبد را تخریب می‌کند و به طور معمول دارای علائم مشهودی نیست، اما یکی از نخستین نشانه‌های آن خارش پوست است. خارش پوست ممکن است در نتیجه دلایل دیگر، مانند خشکی پوست نیز شکل بگیرد؛ اما زمانی که به شرایطی پایدار تبدیل می‌شود، بررسی دقیق‌تر شرایط اهمیت دارد زیرا می‌تواند نشانه‌ای از سیروز کبدی نیز باشد.

3. ادرار تیره

رنگ تیره ادرار می‌تواند موجب نگرانی فرد شده و البته یکی از نشانه‌های آشکار آسیب دیدگی کبد باشد. در شرایطی که سطوح بیش از حد بیلی‌روبین در بدن موجب زرد شدن پوست و چشم می‌شود، این ماده می‌تواند موجب تغییر رنگ ادرار نیز شود زیرا کلیه‌ها تلاش می‌کنند آن را از طریق ادرار دفع کنند.

معجون ریپاری دکتر آنت بنر محصول

سخن آخر

همانطور که گفتیم این معجون یک مکمل کامل و قوی برای اصلاح و تقویت کبد بوده و همچنین بازکننده کیسه صفرا نیز می‌باشد. معجون ریپاری مزیت‌های گوناگونی برای بدن شما دارد. این معجون رقیق کننده و کاهش دهنده خون بوده و مشکلات پوستی را کاهش داده و رنگ پوست شما را شفاف می‌کند. کاهش ورم شکم، جلوگیری از سنگ کیسه صفرا، برطرف کننده سنگ کلیه و… از دیگر مزایای این معجون است.

بهترین روش نگهداری معجون ریپاری این است که آن را در دمای محیط نگهداری کنید. به جهت تاثیرگذاری درست معجون، بهتر است آن را هر ۶ ساعت یکبار مصرف کنید. میزان مصرف باید یک قاشق غذاخوری باشد و به صورت زیرزبانی یا با آب استفاده شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *