درباره هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم و فعالیت‌های آن بیشتر بدانید!

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم دکتر مهدی آنت

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم توسط مهدی آنت و زهره فرمانروا تاسیس شده است، که به عنوان یک شرکت بزرگ با زمینه‌های فعالیتی گسترده در حال کار می‌باشد. این شرکت با 23 سال سابقه در بازاریابی شبکه‌ای و دریافت مجوزهای رسمی، اکنون به عنوان فعال‌‎ترین و معتبرترین شرکت در این حوزه به شمار می‌آید.

تولید محصولات ویژه و منحصر به فرد برپایه فرآورده‌های زنبور عسل، مدیریت و راه اندازی شبکه اجتماعی ایتوک، مدیریت و تاسیس تیم فوتبال آبی پوشان و نیز ثبت برند وست ویژن از جمله فعالیت‌های مهم این هلدینگ می‌باشد.

این شرکت بازاریابی شبکه‌ای، از ابتدا قصد داشته است که تغییری چشم گیر در سبک زندگی و سلامت افراد جامعه ایجاد کند به همین علت از تمام کسب و کارهای جدید و بروز حمایت کرده و تلاش کرده است تا با بالا بردن سطح آگاهی افراد جامعه سلامتی و رفاه اجتماعی آن‌ها را افزایش دهد.

تاسیس هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم، توسط دکتر مهدی آنت دارای مدرک دکتری علوم سیاسی تاسیس و راه اندازی شده است. دکتر آنت خود در مسیر رسیدن به اهدافش راهی سخت را پشت سر گذاشته است و البته در این راه همواره سعی داشته سطح اجتماعی و سلامتی افراد جامعه را افزایش دهد.

دکتر آنت، این شرکت را در راستای حمایت از کسب و کارهای نوین نیز تاسیس نموده است. شرکت بازاریابی شبکه‌ای تجارت قرن بیست و یکم، در این مسیر پر فراز و نشیب، تلاش خود را همواره معطوف به کارآفرینی و اشتغال زایی افراد داشته است.

در پی این هدف، استارت آپ‌‌هایی با زمینه فعالیتی مختلف به عنوان زیر مجموعه‌های این شرکت آغاز به کار کرده‌اند:

  • شبکه اجتماعی ایتوک
  • صرافی آلت چنج
  • شرکت وست ویژن
  • وبسایت رسمی ارز روز
  • شرکت نرم افزاری سافتورزلند
  • موسسه ورزشی آبی پوشان
  • اسپانسر شرکت ماماسلامت

این شرکت تمامی پروانه‌ها و مدارک ثبتی لازم برای فعالیت‌های زیر مجموعه‌ها و برندهای زیر نظر خود از مراجع قانونی و معتبر کسب کرده است. هلدینگ قرن بیست و یکم در طی سال‌ها تلاش بی وقفه، موفق به دریافت تمام مجوزها و پروانه‌های لازم برای فعالیت بازاریابی شبکه‌ای و تولید محصولات ارگانیک شده است.

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم دکتر آنت

شرکت‌ها و موسسات زیر مجموعه هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

شبکه اجتماعی ایتوک

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم، سرمایه گذار شبکه اجتماعی ایتوک می باشد. ایتوک یک شبکه اجتماعی همانند اینستاگرام است که در آن ایده‌های مختلفی از شبکه‌های متفاوتی همچون لینکدین، کلاب هاوس، واتساپ، تلگرام و … گرفته شده است. شبکه اجتماعی ایتوک، یک شبکه اجتماعی ایرانی است که علاوه بر امکانات دیگر شبکه‌های اجتماعی مشابه در دنیا، قابلیت کسب درآمد از آن برای افراد را نیز دارد.

وست ویژن

این شرکت تجارت قرن بیست و یکم در قالب بازاریابی شبکه‌ای به فروش محصولات تولید شده بر اساس ژل رویال می‌پردازد. در واقع هدف وست ویژن انتشار اطلاعات و افزایش سطح آگاهی مردم در رابطه با خواص، نحوه و مصرف فراورده‌های زنبور عسل به خصوص ژل رویال بوده است. برند وست ویژن دارای پروانه ثبت رسمی می‌باشد تا بتواند محصول طبیعی و ارگانیک ژل رویال، که تلاش‌های زیادی در تولید و فرآوری آن به کار رفته است را از طریق بازاریابی شبکه‌ای معتبر و مطمئن خود توزیع کند.

شرکت نرم افزاری سافتورزلند

گروه سافتورزلند زیر مجموعه هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم می‌باشد. این گروه یک شرکت نرم‌افزاری غیر متمرکز است که در سال 1394 تاسیس گردیده است. دامنه فعالیت این گروه از شرکت‌های داخلی و ایرانی تا قراردادهای مهم با  خارجی گسترده شده است. این شرکت به عنوان یک گروه تخصصی و  قدرتمند می‌باشد که در حوزه‌های مختلف نرم‌افزاری در حال‌ ارائه خدمات می‌باشد.

 

شرکت ماماسلامت

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم، اسپانسر شرکت ماماسلامت می‌باشد. ماماسلامت فعالیت خود را در زمینه تولید محتواهای آموزشی و علمی مناسب و مورد نیاز دوران بارداری و پس از آن و همچنین فروش لوازم دوران بارداری و شیردهی آغاز نموده است. این شرکت به تمامی استانداردها و متدولوژی‌های روز دنیا  توجه ویژه داشته است.

صرافی آلت چنج

شرکت بازاریابی شبکه‌ای تجارت قرن بیست و یکم سرمایه گذار صرافی آلت چنج می‌باشد. صرافی آلت چنج از جدیدترین بازارها در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال است. این پلتفرم با امکان خرید و فروش بیش از 100 رمز ارز از جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC)، همراه با خدمات خرید، در حال فعالیت می‌باشد.

وبسایت ارزروز

این شرکت ساپورتر اصلی وب سایت ارزروز می‌باشد. وبسایت ارزروز با هدف اطلاع رسانی سریع در مورد بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. این وبسایت یک مجله خبری اینترنتی در حوزه ارز دیجیتال است. در ارزروز به کلیه اطلاعات و خبرهای جدید و بروز بازارهای خرید، فروش و معاملات ارزهای دیجیتالی دسترسی خواهید داشت.

موسسه ورزشی آبی پوشان

شرکت بازاریابی شبکه‌ای تجارت قرن بیست و یکم، در جهت تحقق رویاهای سلامت محور خود در جامعه، موسسه ورزشی آبی پوشان را تاسیس نموده است. این اقدام با هدف پر رنگ کردن نقش ورزش در سلامت افراد خصوصا آینده سازان کشور بوده است. این تیم با آموزش و پرورش فرزندان علاقه‌مند به فوتبال و رشد استعدادهای برتر، آنان را در راه رسیدن به آروزهایشان همراهی می‌کند. این موسسه از برترین مربیان و بهترین امکانات برخوردار است.

در هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم تمرکز اصلی بر روی بازاریابی شبکه ای بوده است ولی همواره سعی شده این کار از راه های قانونی و با مجوزهای رسمی انجام شود. این شرکت فعالیت خود را با برند وست ویژن در این راه ادامه داده است. در این شرکت، دکتر آنت سعی داشته به تمام جوانان و افراد جویای کار به نحوی کمک کرده باشد به همین علت به آن‌ها آموزش‌های لازم برای فعالیت را می‌دهد تا افراد زبده و با دانش بالا را در کنار خود داشته باشد.

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم دکتر مهدی انت

28 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *