بهبود پروستات و مشکلات دفع ادرار با شربت ونوستاس

شربت ونوستاس دکتر آنت

تاثیر شربت ونوستاس بر بهبود پروستات، یکی از خبرهای خوب برای افرادی است که درگیر مشکلات پروستات می‌باشند. پروستات به عنوان یک غده تناسلی مهم در مردان، نقش بسیار مهمی در عملکرد جنسی و تولید اسپرم دارد. توجه به سلامت پروستات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ از ابداعات دکتر مهدی آنت و زهره فرمانروا، تولید و ساخت شربت ونوستاس براساس ژل رویال طبیعی می‌باشد. شربت ونوستاس، شربتی مخصوص پروستات است. از خواص این شربت، بهبود مشکلات دفع ادرار، سنگ مثانه و پروستات‌های خوش‌خیم است.

شربت ونوستاس می‌تواند به هماهنگی و بهبود ماهیچه مثانه در آقایان و جلوگیری از رشد پروستات کمک زیادی کند. بهبود علائم انسداد ادراری و کمک به دفع سنگ ریزه‌های مثانه که از دلایل درد مثانه می‌باشند با مصرف این معجون امکان پذیر است. در این مقاله دلیل مبتلا شدن به پروستات را بررسی کرده‌ایم. از آنجایی که تشخیص پروستات به‌راحتی امکان‌پذیر نیست، با شناخت دلایل معرفی شده در این مقاله می‌توان بهبود پروستات را سریع‌تر کرد.

.بیشتر بخوانید:

مهدی آنت سازنده محصولات سلامتی

پروستات چیست؟

پروستات، غده‌ا‌ی است كه در گردن مثانه قرار گرفته و عملكرد آن ترشح فروكتوز، پروستاگالندين‌ها، مواد ضد ميكروبي و مواد ديگر ازجمله ترشح مايع مني است. با بزرگ شدن و فشار به گردن مثانه، راه عبور ادرار تنگ و يا بسته شده و خروج ادرار با مشكل روبرو مي‌شود. بزرگي خوش خیم پروستات بعد از 50 سالگی بروز مي‌كند و 55-50 در صد مردان دچار اين مشكل می‌شوند. بیشترین ميزان بروز آن در سن 80 -75 سالگی است.

پروستات در طول عمر یک مرد 2 جهش کلی را تجربه می‌کند. بزرگ شدن غده پروستات برای نخستین بار در دوران بلوغ و توسط هورمون‌های جنسی که به وسیله بیضه‌ها تولید می‌شوند، اتفاق می‌افتد. در این حالت پروستات به طور متوسط به وزن 20 گرم خواهد رسید. دومین جهش در رشد پروستات زمانی شروع می‌شود که مردان در حدود سن 30 سالگی قرار می‌گیرند. درمان پروستات به طور کامل بستگی به نوع بیماری بوجود آمده برای این اندام دارد.

بهبود پروستات با شربت ونوستاس بستگی به نوع مشکل و شدت آن دارد. از داروهای مختلف برای کنترل علائم استفاده می‌شود و در موارد شدیدتر، جراحی ممکن است لازم باشد. مواجهه با مشکلات پروستات و راه درمان آن نیازمند مراقبت و پیگیری دقیق است، بنابراین هرگز نباید نادیده گرفته شود.

علت بروز پروستات

علت این بیماری نامعلوم است، اما دانشمندان معتقدند که عوامل هورمونی (تغییرات هورمونی)، عدم تعادل هورمون‌های مردانه، عفونت‌های مزمن ادراري، عوامل اقتصادی، اجتماعی و اثرات نژادی در بروز آن تاثير دارند. پیشگیری خاصی برای این بیماری وجود ندارد ولی با استفاده از شربت ونوستاس از برند وست ویژن می‌توان تا حد زیادی بهبود پروستات را سرعت بخشید.

همچنین با مراجعه به موقع و گرفتن شرح حال و معاینه از طريق مقعد (رکتال ) توسط پزشك و انجام سونوگرافی مي‌توان به بزرگی و بیماری‌های دیگر پروستات پی‌برد و اقدام به درمان‌های بعدی نمود. بهبود پروستات با شربت ونوستاس به هرعلتی که این بیماری بروز پیدا کرده است، امکان پذیر است.

شربت ونوستاس دکتر آنت

جلوگیری از علائم برای بهبود پروستات

 • احساس نیاز فوری به دفع ادرار
 • تکرر ادرار
 • ادرار شبانه (بیش از یکبار)
 • احساس فشارهای شکمی
 • کاهش فشار جریان ادرار
 • بند آمدن ادرار
 • قطره قطره ادرار کردن پس از پایان دفع ادرار
 • عدم احساس تخلیه کامل ادرار
 • احتباس شدید ادراری
 • عفونت‌های مکرر ادرار و در صورت عدم درمان
 • گشاد شدن لگنچه‌های کلیه‌ها، صدمه به كار كليه‌ها و عواقب بعدی نارسایی کلیه
 • تغييرات ساختمان مثانه و تشكيل سنگ در مثانه نیز از دیگر عوارضی است که ممکن است رخ دهد.

.در وبلاگ مهدی آنت بیشتر بخوانید:

شربت ونوم و تاثیر آن بر بهبود سنگ کلیه!

تشخیص و آزمایش‌های مربوط به بهبود پروستات

بهبود پروستات با شربت ونوستاس نیاز مند تشخیص این بیماری با آزمایش‌های مختلف است. در ابتدا، پزشک در ارتباط با سابقه پزشکی شخصی و خانوادگی بیمار با او صحبت خواهد کرد. همچنین، احتمال دارد بیمار به سوالات موجود در یک فرم پاسخ دهد. این سوالات در ارتباط با علائم خود و چگونگی تاثیر آن‌ها بر زندگی روزمره هستند. سپس، پزشک یک معاینه جسمانی از بیمار انجام می‌دهد. این معاینه شامل معاینه دیجیتال مقعدی نیز می‌شود که در بهبود پروستات بسیار موثر واقع شده است.

آزمایش‌های پایه

پزشک می‌تواند آزمایش‌ها را با یکی از موارد زیر آغاز کند:

آزمایش‌های خون برای بررسی مشکلات کلیوی

آزمایش‌های ادرار جهت بررسی وجود عفونت

آزمایش پروستات( PSA ).

آزمایش‌های پیشرفته

بسته به نتایج آزمایش‌ها، امکان دارد پزشک آزمایش‌هایی اضافی را برای اطمینان از عدم وجود دیگر مشکلات و یا اطلاع از وضعیت موجود درخواست دهد. این آزمایش‌ها می‌توانند شامل موارد زیر شوند:

-انواع مختلفی از امواج فراصوت که پروستات را اندازه گیری کرده و سلامت آن را بررسی می کنند.

-آزمایش فراصوت از مثانه برای بررسی خالی شدن آن به طرز مناسب

-انجام یک نمونه برداری برای اطمینان از عدم وجود سرطان

-آزمایش جریان ادرار برای اندازه گیری قدرت جریان ادرار و مقدار ادرار

-آزمایش اورودینامیک برای ارزیابی عملکرد مثانه

رفع عوارض در بهبود پروستات با شربت ونوستاس

از جمله مشکلات به وجود آمده برای فرد مبتلا به پروستات، مشکلاتی در رابطه جنسی فرد، استرس ناشی از درد مزمن، التهاب و تورم در نواحی نزدیک به پروستات، نارسایی‌های کلیوی و ایجاد سنگ مثانه، می‌باشد. با توجه به نوع بیماری ایجاد شده برای پروستات، این مشکلات متفاوت است، همچنین این مسائل از فردی به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد. با استفاده از شربت ونوستاس عوارض پیش آمده و ناراحتی‌هایی که بر اثر بزرگ شدن پروستات در فرد دیده می‌شود را تا حد زیادی کاهش داده و بهبود پروستات را در فرد سرعت می‌بخشد.

.در وبلاگ دکتر آنت بیشتر بخوانید:

کاهش عوارض اختلالات پروستات با معجون مندیکو

تاثیر شربت ونوستاس بر مایع پروستات

در طول انزال، اسپرم از بیضه و از یک سری لوله‌ها حرکت می‌کند. این باعث می‌شود عضلات پروستات در مجرای ادرار منقبض شوند. این باعث می‌شود مجرای ادرار از هرگونه ادرار که از طریق آن عبور می کند مسدود شود. سپس مایع منی می‌تواند وارد مجرای ادرار شود و مایع پروستات نیز آزاد شود و مخلوط آن با مایع منی حاصل از بیضه باشد.

مایع پروستات حاوی آنزیمی است که آنتی ژن اختصاصی پروستات (PSA) نامیده می‌شود. PSA به نازک‌تر شدن مایع منی کمک می‌کند. این مایع حاوی آنزیم‌ها، اسید سیتریک و روی است. این مایع یکی از قسمت‌های منی است که به محافظت از اسپرم کمک می‌کند. بهبود پروستات با شربت ونوستاس به علت وجود ژل رویال طبیعی در خود و تاثیر خارق العاده‌ای که بر اسپرم و مایع منی، و پروستات داردامکان پذیر است.

شربت ونوستاس دکتر آنت

عوارض بزرگی پروستات و کاهش آن با شربت ونوستاس

وقتی که پروستات بزرگ می‌شود و مجرای ادرار آقایان در نتیجه آن باریک تر می‌شود، مثانه ممکن است نتواند به راحتی با این شرایط کنار آید و در تخلیه کامل ادرار دچار مشکل خواهد شد. در برخی موارد ممکن است مسدود شدن مسیر ادرار توسط غده پروستات، منجر به برگشت ادرار یا ایستایی ادراری در آقایان شود. در نتیجه بروز چنین مشکلی، عفونت‌های مجاری ادراری به صورت مداوم به وجود می‌آیند.

از جمله دیگر نتایج منفی این شرایط می‌توان به سنگ مثانه، دیورتیکولا مثانه و همچنین آسیب به مثانه و کلیه اشاره داشت. ناتوانی ناگهانی در ادرار کردن (احتباس ادراری حاد) نیز ممکن است یکی از مشکلات فرد در این شرایط باشد که یک شرایط بسیار حاد تلقی می‌شود و به سرعت باید تحت درمان قرار گیرد. می‌توان مشکلات و عوارض بزرگ شدن پروستات را کنترل کرد، پیشنهاد می‌شود برای کاهش این عوارض به صورت مداوم و منظم از شربت ونوستاس استفاده نمایید.

.بیشتر بخوانید:

تقویت قوای جنسی آقایان با معجون دلیشیا

سخن آخر

غده پروستات اندامی کوچک و گردویی شکل در زیر مثانه و جلوی راست روده است که نقش مهمی در سلامت دستگاه تناسلی و ادراری مردان ایفا می‌کند. نقش اصلی آن بهبود ترکیبات مایع منی و محافظت از سلامت اسپرم است و با انقباض غیرارادی خود در زمان ارگاسم، به حرکت روان مایع منی در مجرای ادراری کمک می‌کند.

با افزایش سن، غده پروستات ممکن است بزرگ‌تر شود و زمینه ابتلا بیماری را ایجاد کند. متأسفانه سرطان پروستات دومین سرطان شایعی است که مردان را درگیر می‌کند. بنابراین برای حفظ سلامتی‌تان، بعد از ۵۰ سالگی به‌طور منظم غربالگری و آزمایش پروستات را انجام دهید. حال که به طور کامل متوجه شدیم پروستات چیست و در کجای بدن قرار دارد، برای بهبود پروستات با شربت ونوستاس می‌توانید از عوارض و مشکلات پروستات درامان بمانید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *