تقویت قوای جسمانی با معجون ویپرو!

معجون ویپرو دکتر مهدی آنت تقویت قوای جسمانی

از نوآوری‌های دکتر مهدی آنت و خانم زهره فرامانروا، تولید معجونی خاص و ویژه به نام معجون ویپرو می‌باشد این معجون برپایه ژل رویال کاملا طبیعی ساخته شده و تمام خواص و ویژگی‌های آن را در خود دارد. معجون ویپرو، مکملی حرفه‌ای و کامل برای تقویت قوای جسمانی است.

امروزه به دلیل مشغله‌های زیاد ذهنی و جسمی، افراد با خستگی و تحلیل قوای جسمی مواجه هستند و بی حالی و خستگی هم پیامد این مشغله‌های زیاد است. افرادی که با بی حالی، خستگی و کمبود انرژی مواجه هستند می‌توانند با مصرف مواد غذایی انرژی زا و افزایش قدرت بدنی این مشکل را حل کنند.در ادامه به راه‌های موثر رفع خستگی و نیز به تقویت قوای جسمانی با معجون ویپرو خواهیم پرداخت.

قوای جسمانی چیست؟

قوای جسمانی برای هر کسی معنای متفاوتی دارد. تعریف یک فرد از “قدرت” شخصی است و به طور مستقیم با آنچه می‌خواهند در زندگی خود به دست آورند، مرتبط است. برای شما قدرت بدنی ممکن است به این معنی باشد: توانایی راه رفتن برای یک ساعت بدون خستگی، توانایی حمل مواد غذایی بدون مشکل، به راحتی از پله‎ها بالا رفتن و امثالهم… .

در حالی که دیگران ممکن است قدرت بدنی را به عنوان توانایی تعریف کنند بار سنگین را بلند کنید، فشار دهید، بکشید یا حمل کنید، انجام یک کار خاص در مدت زمان معین، قادر به انجام یک فعالیت بدنی سخت بدون مشکل، هدف شما هر چه باشد، حقیقت ساده و واضح این است که قدرت بدنی شما نقش مهمی در توانایی شما در انجام تمام فعالیت‌های روزانه و فعالیت‌های تفریحی خود دارد.

سن مهم نیست، سطح آمادگی جسمانی یا هدف تناسب اندام، قدرت بدنی شما مهم است. ما وظایف روزانه خود را بر اساس آنچه فکر می‌کنیم می‌توانیم در حد ظرفیت‌هایمان انجام دهیم. اغلب ظرفیت‌های فیزیکی ما تحت تأثیر عوامل دیگری مانند آسیب‌های قبلی یا فعلی، اختلالات فیزیکی و قدرت کلی بدن ما قرار می‌گیرد.

اگرچه برخی از این عوامل خارج از کنترل ما هستند یا تغییر آن‌ها دشوار است، تنها عاملی که قابل تغییر است، قدرت شماست. شما می‌توانید میزان قدرت خود را تغییر دهید.  چه ورزشکار باشید چه نباشید، باید به قدرت خود اهمیت دهید تا بتوانید از مزایای حفظ آن بهره مند شوید. همان طور که گفته شد، کل مفهوم قدرت بدنی، شخصی است و مستقیماً با سطح آمادگی جسمانی شما مرتبط است.

معجون ویپرو دکتر آنت

مکمل‌های موجود در شربت ویپرو برای تقویت قوای جسمانی

سرتاسر بدن موجودات زنده از سلول‌هایی تشکیل شده است که بدن را در برابر میکروب و عوامل بیماری‌زا محافظت می‌کند. وظیفه اصلی سیستم ایمنی بدن مبارزه با عفونت‌‌هاست. شما می‌توانید با مصرف مکمل‌های خاص تقویت سیستم ایمنی بدن مانند شربت ویپرو به عملکرد هرچه بهتر این اعضاء کمک کنید. مواد موجود در شربت ویپرو به شرح زیر است.

زینک یا روی

زینک یا روی یک ماده معدنی ضروری برای تقویت سیستم ایمنی بدن به شمار می‌رود. کمبود این ماده در بدن توانایی سیستم ایمنی را برای عملکرد مناسب کاهش و خطر بروز بیماری‌ها را افزایش می‌دهد.

سلنیوم

سلنیوم  هم یک ماده معدنی مهم برای سلامت و تقویت سیستم ایمنی بدن به شمار می‌رود. این ماده باعث افزایش تقویت بنیه بدن و قابلیت دفاعی در برابر عفونت‌های ویروسی در بدن می‌شود.

ویتامینهای گروه B

این ویتامین‌ها شامل ویتامین های B6 و B12 هستند که برای پاسخ و تقویت سیستم ایمنی بدن ضروری می‌باشند.

ویتامین C

ویتامین C برای مقابله با عفونت‌ها و سلامت و تقویت سیستم ایمنی بدن ضروری است.  این ویتامین یک ماده‌ی ارزشمند برای تقویت بدن ضعیف بوده که در منابع غذایی و مکمل‌ها یافت می‌گردد. چون بدن قادر به ساخت این ویتامین نبوده مصرف میزان کافی از ویتامینc جهت حفظ سلامتی بدن بسیار لازم است. ویتامین C با عملکرد آنتی‌ اکسیدانی ایمنی بدن را بالا برده و از طریق کلاژن سازی به حفظ انعطاف پوست کمک می‌کند. نکته‌قابل توجه برای این ویتامین، نقش آن در بهبود جذب آهن در بدن است. این ویتامین از بروز کم‌خونی‌های شایع در بانوان جلوگیری می‌کند.

ویتامین D

ویتامین D برای عملکرد مناسب و تقویت سیستم ایمنی بدن نقش چشمگیری دارد. کمبود این ویتامین خطر ابتلا به عفونت‌های مجاری تنفسی مانند آنفلوآنزا را افزایش می‌دهد.

چرا باید به تقویت قوای جسمانی اهمیت دهید؟

اگر ورزشکار هستید!

اگر شما یک ورزشکار هستید، در حال انجام یک ورزش یا ورزش‌های متعدد هستید که تا مجموعه خاصی از مهارت‌ها را به طور دقیق و کارآمد انجام دهید. صرف نظر از اینکه چه ورزشی انجام می‌دهید یا در چه سطحی رقابت می‌کنید، قدرت شما نقش مهمی در عملکرد شما در این مهارت‌ها دارد. بهبود قوای جسمانی به شما امکان می‌دهد عملکرد بهتری داشته باشید و در نتیجه شما را از حریف یا حریفان خود جدا کند. اشتباه رایجی که بسیاری از ورزشکاران مرتکب می شوند این است که با این باور زندگی می‌کنند که تمرینات قدرتی مختص ورزشکاران نخبه است. در واقع، هر ورزشکاری صرف نظر از مهارت یا سطح رقابت خود می‌تواند از تمرینات قدرتی بهره مند شود.

اگر در حال حاضر نوعی تمرین قدرتی و آماده سازی انجام نمی‌دهید، از کسانی که این کار را انجام می‌دهند عقب خواهید ماند. تمرینات قدرتی به دلایل زیادی برای شما ورزشکار مفید است از جمله: عدم تعادل عضلانی را که ممکن است باعث آسیب های مکرر شود یا منجر به عملکرد کمتر از حد مطلوب شود را اصلاح می کند.

به جلوگیری از آسیب کلی کمک می‌کند استقامت عضلانی را افزایش می‌دهد در کنار تعدادی از مزایای دیگر.

قدرت عضلانی شما پایه و اساس تمام ویژگی‌های ورزشی شما را می‌گذارد. هرچه عضلات خود را برای انقباض نیرومندتر تمرین کنید، ورزشکار قدرتمندتری خواهید بود. عضلات قوی‌تر عملکرد بهتری در بسیاری از ورزش‌ها ایجاد می‌کنند.

 اگر ورزشکار نیستید!

تمرینات قدرتی برای قوای جسمانی فقط برای جمعیت ورزشکار نیست! نه تنها حفظ و بهبود قدرت عضلانی شما از طریق تمرینات قدرتی لیست طولانی از مزایای سلامتی را در اختیار شما قرار می‌دهد (مانند کمک به حفظ وزن بدن سالم، بهبود تراکم استخوان، بهبود متابولیسم، جلوگیری از کاهش قدرت عضلانی، جلوگیری از پوکی استخوان و غیره) همچنین می‌تواند به طور قابل توجهی بر سلامت کلی جسمی و روحی شما تأثیر بگذارد، به ویژه با افزایش سن.

راه‌های تقویت قوای جسمانی کودکان با معجون ویپرو

کودکان در معرض انواع بیماری‌ها هستند، بنابراین تقویت سیستم ایمنی و قوای جسمانی کودکان برای والدین اهمیت ویژه دارد. خبر خوب این است که بیشتر تقویت کننده‌های طبیعی برای سیستم ایمنی کودکان می‌توانند دفعات و شدت بیماری را کاهش دهند از جمله این مکمل‌ها میتوان به معجون ویپرو اشاره کرد که برای کودکان و بزرگسالان مناسب است و به تقویت قوای جسمی آن‌ها کمک ویژه‌ای می‌کند. تب، لرز، مشکلات تنفسی و … از مشکلاتی است که ممکن است مادرها را نسبت به سلامت کودکشان نگران کند و با مصرف و تقویت قوای جسمانی با معجون ویپرو می‌توان تا حد زیادی از این نگرانی درباره سلامت کودکان کاست. البته عوامل دیگری نیز به تقویت قوای جسمی کودکانم و برزگسالان کمک می‌کند از جمله:

خواب کافی و تقویت قوای جسمانی

خواب یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای تقویت سیستم ایمنی کودکان و بزرگسالان است. در طول خواب، بدن ترمیم می‌شود اما در طول این مدت، بدن با تولید گلبول‌های سفید به جنگ با عفونت و میکروب‌ها می‌رود.

تقویت قوای جسمانی با ورزش منظم

به چند دلیل، ورزش کردن بسیار مفید است چون ورزش، بهترین راه برای تقویت سیستم ایمنی کودکان محسوب می‌شود. ورزش می‌تواند میزان سرماخوردگی را تا 67 درصد کاهش دهد. انواع ورزش‌های تقویت کننده سیستم ایمنی کودکان شامل پارک رفتن حتی در فصول پاییز و زمستان، پیاده روی خانوادگی، بازی فریزبی، گرگم به هوا و توپ بازی در حیاط، رفتن به مراکز خرید و تشویق کودکان به قدم زدن، شنا کردن یا شرکت در کلاس یوگا است.

 افزایش سطح روی (زینک) در بدن 

طبق تحقیقات کمبود روی ممکن است موجب نقص سیستم ایمنی می‌شود. به همین دلیل مصرف روی (زینک) به بدن در تولید سلول‌های T که بخشی از سیستم ایمنی است، کمک می‌کند. عناصر مس و روی جزو آنتاگونیست ها هستندو مصرف یکی به مقدار زیاد جذب دیگری را کاهش می‌دهد و کودکان میل شدیدی به مصرف خوراکی‌های غنی از مس مثل شکلات، غلات کامل و سیب زمینی دارند و خوراکی‌های غنی از روی مثل گوشت قرمز کمتر مصرف می‌کنند. خوراکی های غنی از روی شامل نخود، دانه‌ها، تخمه کدو، بادام هندی، تخم مرغ و گوشت چرخ کرده است.

معجون ویپرو دکتر آنت

سخن آخر

راه‌های بسیاری وجود دارند که در کنار مصرف روزانه شربت ویپرو می‌توانند در کنار یکدیگر در تقویت قوای جسمی موثر باشند. بهتر است سبک زندگی خود را طوری تنظیم نمایید که شامل تمام موارد گفته شده باشد. با آزمون و خطا می‌توانید متوجه شوید کدام از موارد فوق در زندگی شما کمتر حضور دارد و یا کدام برای شما موثرتر است. با این کار می‌توانید خود را از لحاظ روانی و جسمی قوی‌تر از قبل سازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *