دفع سموم و پاکسازی بدن با شربت ویتا

شربت ویتا Dr. Anet

از ابداعات دکتر مهدی آنت و زهره فرمانروا ساخت شربت ویتا برای دفع سموم و پاکسازی بدن می‌باشد. این شربت از ترکیبات بره موم طبیعی و ارگانیک تولید شده است. شربت ویتا یک آنتی‌بیوتیک قوی به شمار می‌رود و بدن را در مقابل بیماری‌های التهابی، میکروبی، ویروسی، باکتریایی، انگلی و قارچی مقاوم‌تر می‌کند.

سم زدایی بدن یا پاکسازی از سموم عموما با پیروی از یک برنامه غذایی خاص یا استفاده از محصولات مخصوصی بدن شما را از سموم پاکسازی می‌کند و باعث بهتر شدن شرایط سلامت بدن و کم کردن وزن شما خواهد شد. البته که بدن انسان به صورت ذاتی به منظور از بین بردن سموم به طور کامل مجهز می‌باشد و برای سم زدایی احتیاجی به برنامه‌های غذایی خاص یا مکمل‌های گران قیمت نمی‌باشد. در حقیقت شما با به کار بردن شیوه‌های تأثیرگذار طب سنتی، مکانیسم سم‌زدایی طبیعی بدن را تقویت خواهید کرد.

چرا بدن‌مان را با شربت ویتا پاکسازی کنیم؟

فاکتورهای متعددی در افزایش وزن دخیل هستند و رژیم‌های قدیمی، آلودگی و سموم را در بدن افزایش می‌دهند. بنابراین بدن انرژی لازم بـرای سـوزاندن کالری‌ها را ندارد. اما وقتی بدن توسط شربت ویتا پاکسازی می‌شود، می‌تواند انرژی بسوزاند. شمارش کالری‌ها راه کاهش وزن نیست. شما اول می‌بایست بدنتان را پاکسازی کنید و این تضمین می‌کند که متابولیسم بدن‌تان افزایش یابد و می‌توانید چربی بسوزانید. علائم افزایش سموم در بدن شامل پـف صورت، یبوست، عدم گوارش مناسب، کاهش انرژی، افسردگی، افزایش وزن، دردهای مزمن، آلرژی و سردرد می‌باشد. مصرف روزانه شربت ویتا بسیاری از این علائم را از بین می‌برد.

شربت ویتا یکی از بهترین راه‌های سم‌زدایی

علاوه بر مصرف مداوم شربت یونیک ویتا، روش‌های زیادی برای انجام رژیم سم‌زدایی از قبیل روزه‌داری مطلق تا تغییرات غذایی ساده وجود دارد. رژیم‌های سم‌زدایی مختلف در شدت و مدت زمان متفاوت هستند. بیشتر رژیم‌های سم‌زدایی حداقل شامل یکی از موارد زیر هستند:

 • نوشیدن آب میوه و سبزیجات تازه، اسموتی، آب و چای
 • نوشیدن مایعات خاص مانند آب نمک یا آب لیمو
  حذف کردن غذاهایی که مقدار زیادی فلزات سنگین، آلاینده و آلارژن دارند
 • مصرف مکمل یا گیاهان
 • پرهیز از تمام غذاهای حساسیت‌زا
 • استفاده از انواع ملین‌ها و پاک کننده‌های روده
 • ورزش کردن به صورت مرتب
 • حذف کامل الکل، قهوه، سیگار و قندهای تصفیه شده
 • روزه گرفتن به مدت ۱ تا ۳ روز

.در وبلاگ دکتر مهدی آنت بیشتر بخوانید: معجون ریپاری، تقویت کننده کبد!

نشانه‌‌های نیاز بدن به مصرف شربت ویتا برای پاکسازی سموم

از علائم و نشانه‌‌های نیاز بدن به پاکسازی و سم‎زدایی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پف آلودگی زیر چشم‌ها و ورم دست و پا
 • احساس خستگی و کوفتگی و درد در عضلات بدون انجام کار سخت
 • احساس سنگینی در بدن هنگام حرکت
 • سخت خوابیدن و دیدن خواب‌های مشوش و بعضاً بختک
 • تیره شدن رنگ چهره و بروز لکه‌های پوستی
 • یبوست
 • داشتن احساس گیجی و سردرگمی یا به عبارتی مه‎آلودگی مغز
 • تعریق زیاد بدن
 • افزایش وزن و چاقی مفرط
 • بوی بد دهان
 • شکننده و بدقواره شدن ناخن‌های پا
 • ریزش مو

در صورت داشتن این علائم، نیاز شما به مصرف شربت ویتا بیشتر می‌شود. همچنین نیاز به اصلاح الگوی تغذیه، ورزش مناسب، ماساژ و یا دارو درمانی (پاکسازی) پررنگ‌تر می‌شود.

شربت ویتا مهدی آنت محصول

انواع ترکیبات سمی در زندگی مدرن

حال باهم بررسی می‌کنیم که چه ترکیبات سمی وجود دارند که ممکن است در زندگی ما ایجاد خطر کنند. اولین سمومی که لازم است به آن‌ها توجه کنیم، سموم و آلاینده‌های هوا هستند. امروزه بیشتر افراد در کلان‌شهرها زندگی می‌کنند که هوای محیط آن‌ها بسیار آلوده است و نمی‌توان از قرار گرفتن در برابر این سموم پرهیز کرد.

از دیگر سمومی که ممکن است به صورت روزانه با آن‌ها تماس داشته باشیم، سموم غذایی هستند. این سموم به دلایلی همچون سم‌های کشاورزی استفاده شده در تولید مواد غذایی، تزریق هورمون در انواع فرآورده‌های گوشتی و استفاده از ظرف‌های نامناسب و ورود ترکیبات آن‌ها به غذاهای ما، ایجاد شوند. همچنین ممکن است ما زیاده از حد از فرآورده‌های کنسروی که حاوی مواد نگهدارنده هستند، استفاده کنیم و یا مواد غذایی مصرفی را بیش از حد فریز کنیم و فعل و انفعالاتی در آن‌ها رخ دهد که باعث ایجاد سم کند.

مورد دیگری که باید ذکر شود، استفاده بی‌رویه از داروها است. به طور مثال برخی از پزشکان طب سنتی، بعد از اتمام دوره‌های شیمی درمانی سم زدایی بدن را توصیه می‌کنند. اعتیاد به انواع ترکیبات مخصوصا تریاک و مشتقات آن از جمله مواردی هستند که پزشکان طب سنتی معتقدند در حین انجام روند ترک، حتما باید سم زدایی بدن نیز انجام شود. در مورد الکل نیز بسیاری از افراد تمایل دارند در حین ترک، سم زدایی صورت بگیرد.

بدن انسان به عنوان یک سیستم بسیار هوشمند، می‌تواند سم‌هایی که ما روزانه با آن‌ها در تماس هستیم را تا حد خیلی خوبی مدیریت کند. اما در برخی اوقات بدن نیز قادر به کنترل این سموم نیست و نیازمند کمک های بیرونی مطابق با مبانی طب سنتی است. شربت ویتا می‌تواند مکملی غنی برای پاکسازی این سموم از بدن‌تان باشد.

باورهای غلط و رایج در رابطه با سم زدایی بدن

برخی رژیم‌های غذایی سم زدایی، سموم بدن شما را از بین می‌برند، سلامتی را بهبود می‌بخشند و باعث کاهش وزن می‌شوند. اصطلاح “سم” درواقع به معنای آلاینده‌ها، مواد شیمیایی مصنوعی، فلزات سنگین و غذاهای فرآوری شده است که همگی بر سلامتی تأثیر منفی می‌گذارند.

با این حال، رژیم‌های معروف سم زدایی به ندرت سموم خاصی را که قصد حذف آن‌ها را دارند، از بین می‌برند. حقیقت این است که بدن شما یک روش پیچیده برای از بین بردن سموم دارد که شامل کبد، کلیه‌ها، دستگاه گوارش، پوست و ریه‌ها می‌شود. تنها در صورت سالم بودن این اندام‌ها، سم زدایی و پاکسازی بدن صورت می‌گیرد. در واقع برخی از رژیم‌های غذایی تنها به شما کمک می‌کنند تا بدن خود را برای سم زدایی تقویت کنید.

رژیم سم‌زدایی چیست؟

رژیم سم‌زدایی یا سم‌زدا معمولا یک دوره کوتاه مدت رژیمی است که برای از بین بردن مواد سمی بدن طراحی شده. این رژیم معمولا شامل دوره‌هایی از روزه‌داری به همراه برنامه غذایی محدود به میوه، سبزیجات، آب میوه و آب است. سم‌زدایی گاهی با استفاده از گیاهان، انواع چای‌، مکمل‌ها و پاک کننده‌های روده نیز صورت می‌گیرد. رژیم سم‌زدایی ادعا می‌کند که به وسیله روزه بودن به اندام‌های بدن استراحت می‌دهد.

روده را برای از بین بردن مواد سمی تحریک می‌کند. سم‌های بدن را از طریق صورت، ادرار و تعریق از بین می‌برد. گردش خون را بهبود می‌بخشد. مواد مغذی سالم برای بدن را تامین می‌کند. این رژیم‌های غذایی ادعا می‌کنند به بهبود مشکلات مختلف سلامت از جمله چاقی، مشکلات گوارشی، بیماری‌های خودایمنی، التهاب، آلرژی، نفخ و خستگی مزمن کمک می‌کنند. با این حال تحقیقات روی رژیم‌های سم‌زدایی بسیار کم است و همین چند بررسی انگشت‌شمار نیز ناقص است.

شربت ویتا

در آخر به شما معجون ویتا را معرفی می‌کنیم. این شربت خاصیت پاکسازی بدن از تمام سموم را داراست و می‌تواند به تازه شدن و مقاوم شدن بدن در برابر بیماری‌های انگلی عفونی و… کمک کند. این شربت عصاره بره موم زنبور عسل را در ترکیبات خود دارد و از مواد طبیعی و ارگانیک ساخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *